Sponsoring

32-031 Mogilany

NIP 944-212-90-66

Prośba o sponsoring

Klub UKS Victoria Gaj powstał w roku 2005. Zajmujemy się sportem dzieci i młodzieży, wrozumieniu rekreacji i szeroko pojętego wyczynu. Nasza praca przekłada się na czynny udział w rozgrywkachwMałopolskich Ligach Piłki Nożnej Kobiet, udziału w Turniejach Ogólnopolskich iMiędzynarodowych (Vmiejsce w Halowych Mistrzostwach Polski Kobiet U-16 2010r., III miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorek Młodszych U-16 2011r., III miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorek Młodszych LZS2011r., II miejsce w Mistrzostwach Polski w Futsalu U-18 2012r.). Od6lat prowadzimy szkolenie wdwóch grupach – młodziczek skupiających dziewczęta zeszkoły podstawowej ijuniorek młodszych, wktórych pracujemy z młodzieżą z Gimnazjów. Obecnie 9zawodniczek naszego Klubu jest członkiem Kadry Województwa Małopolskiego wPiłce Nożnej Kobiet. Od roku 2009 nasze zawodniczki Katarzyna Kaim, Anna Zapała, Monika Zwolenik, Sylwia Ćwięczek, Magdalena Gozdecka są byłymi aktualnymi lub zawodniczkami wreprezentacji Polski wPiłce Nożnej Kobiet U-15, U-17.

Jako Uczniowski Klub Sportowy korzystamy jedynie z pomocy naszej Gminy, która udostępnia nam obiekty sportowe i w miarę możliwości wspiera Nas finansowo, pomocy rodziców iopiekunów naszych zawodniczek. Nie otrzymujemy, żadnego wsparcia finansowego ze struktur piłkarskich MZPN czy PZPN, dlatego zwracamy się przede wszystkim do Firm i Przedsiębiorstw, jak również do osób prywatnych zgorącą prośbą, z apelem o wsparcie działalności czy to w postaci środków pieniężnych, czy zakupu niezbędnego sprzętu.

W zamian za wsparcie możemy zaproponować:

- ekspozycje logo Firmy na strojach naszych zawodniczek

- promocje Firmy na stronie internetowej Klubu

Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje. Wierzymy, że sponsoring z Państwa strony będzie służyć promocji wizerunku Państwa Firmy, nam natomiast wszelka pomoc z Państwa strony pozwoli nazrealizowanie naszych celów sportowych.

Zawodniczki i Trenerzy

UKS Victoria Gaj